O NÁS

O NÁS

O nás

Historie

Společnost Comander s.r.o. je dynamicky se rozvíjející firma, která vznikla v roce 2008. Zaměřila se nejprve na velkoobchodní prodej vzduchotechniky, ventilační techniky, ventilátorů. V průběhu roku 2009 se společnost rozrostla a rozšířila svou činnost o internetový a maloobchodní prodej. Svou provozovnu společnost zřídila v pronajatých skladových prostorách o celkové ploše cca 3000 m2.
 Současnost

V roce 2011 se společnost Comander s.r.o. stala součástí německé skupiny Dalap GmbH, která dodala do společnosti know-how a nové systémové postupy. Neustále rozšiřujeme svůj sortiment a hledáme nové produkty, aby jsme uspokojili vysoká očekávání svých stávajících i nových zákazníků a obchodních partnerů. Implementace efektivních vnitřních procesů a maximální přizpůsobení potřebám našich zákazníků, dělá v mnoha ohledech z naší společnosti tu nejlepší volbu při výběru dodavatele.
 Vize společnosti

Skupina Dalap GmbH působí na německém, rakouském, českém, slovenském, polském a maďarském trhu. V následujících letech připravujeme rozšíření prodeje také pro další evropské státy. Chceme v následujících letech distribuovat vlastní výrobky po celé Evropě.
 


Společnost Comander s.r.o. je výhradním distributorem značek
Vents, Westinghouse a Dalap.